BİRLİKTEN KUVVET DOĞAR

Unitplat 2.0; proje sahiplerini, jüri üyelerini ve etkinlik kurulunu interaktif bir platformda buluşturur.

Unitplat, özel veya kamusal alanlarda düzenlenen proje yarışmalarını başvuru, onay ve puanlama esasına dayalı olarak web tabanlı gerçekleştiren interaktif bir platformdur. Bir SaaS projesi olan Unitplat, CodeForms'un geliştirmeye devam ettiği yeni yazılım çözümüdür.

ÖNE ÇIKAN ÖZELLİKLER

Unitplat'in Öne Çıkan Özellikleri

Dönemsel Etkinlikler

Yarışmalar dönemsel olarak gerçekleştirilebilir ve her bir yarışmaya başvuran tüm katılımcılar ve projeler dönemsel olarak arşivlenir.

Sponsorluk Yönetimi

Etkinliğinizi destekleyen sponsorlar, ister yönetim ekranınızdan isterseniz sponsorluk başvuru formu aracılığıyla onay tabanlı belirlenebilir.

Değerlendirme Kriterleri

Jüri üyeleri projeleri, değerlendirme kriterlerine göre oylarlar. Kriterler, her yarışma için farklı olarak kaydedilebilir. Jüriler, her bir değerlendirme kriterini 5 puan üzerinden oylayarak projeyi değerlendirir ve dilerse proje için yorum yazabilir.

Jüri Davet Sistemi

Jüriler etkinliğe, yarışma kurulunun Unitplat'in yönetim ekranı üzerinden gönderdiği e-posta bildirimleriyle davet edilirler. Jüri üyeleri, e-posta aracılığıyla gönderilen davetiye bağlantısına tıklayarak sistem kaydını gerçekleştirir.

Etkinlik Ayarları

Etkinlikte görev alan kurul üyelerinin tanımlanması; etkinlik takvimi ve önemli tarihlerin belirlenmesi; proje başvurularının, proje düzenleme durumunun ve jüri oylamalarının anında aktif veya devre dışı bırakabilme özelliği gibi birçok ayarlamalar yapılabilir.

Kullanıcı Eylemleri

Sisteme kayıtlı olan tüm kullanıcıların (Kurul Üyelerinin, Jüri Üyelerinin ve Yarışmacıların) yönetim ekranı üzerinde gerçekleştirdiği tüm hareketleri sisteme anında kaydedilir. Böylece bir etkinliğin tüm süreçleri rahatlıkla takip edilebilir.

Başvuru Sınırı

Etkinlik kurulu, bir yarışmadaki toplam başvuru sayısını dilerse belirli sayıda sınırlayabilir veya sınırsız olarak belirleyebilir.

Oylama Verileri

Proje puanları, jüri üyeleri tarafından yapılan oylama sonuçlarıyla belirlenir. Tüm oylanan projeler, oran ve yüzde olarak liste halinde yönetim ekranında yer alır.

made with Agola Platform - v1.2.698

İletişim