OKUL & ÖĞRENCİ BİLGİ YÖNETİMİ

Veliler, öğrenciler, öğretmenler ve okul yöneticileri, bilgiye tek bir platformdan ulaşmanın keyfini yaşıyor.

Organik Platform; eğitim kurumları ve veli / öğrenci arasında kurulan web tabanlı bir köprü işlevi görürken sizi karmaşık yönetim ekranlarıyla yüz yüze getirmeden süreçlerdeki senaryoyu sadeleştirerek zaman kaybının önüne geçer.

Amacımız sistemi karmaşık hale getirerek çözüm sunmak değil, karmaşıklığı basitleştirerek çözüm üretebilmektir.

Organik bağ kurun

bilgiye ulaşmayı kolaylaştırın !

Organik Platform; Öğrenciler, veliler, öğretmenler ve okul yöneticilerini tek bir platformda buluşturur. Kullanıcılar, kendilerine ait kullanıcı adı ve şifresiyle yönetim ekranı üzerinden öğrenci bilgilerine, ödevlerine ve sınav sonuçlarına kolayca ulaşır.

Kolay kullanım,
sade arayüz

kaydet, düzenle, sil, yükle, çıktı al !

Organik Platform, sizi karmaşık yönetim ekranlarıyla yüz yüze getirmeden süreçlerdeki senaryoyu sadeleştirerek zaman kaybının önüne geçer. Önemli olanın sistemi basitleştirmek olduğu bir ayrıcalığı yaşayın !

Excel Girdileri & Çıktıları

Okullara ait tüm öğrenci, veli, öğretmen, sınıf ve ders / branş kayıtlarını excel dosyası sayesinde sisteme kaydedebilir ve dilediğiniz an yine excel çıktısı olarak indirebilirsiniz.

Kolay Yönetim

Kayıtlı okullara ait öğrencileri, öğretmenleri, sınıfları veya dersleri isterseniz yeniden tanımlayabilir; oluşturduğunuz yeni öğrencileri, öğretmenleri, sınıfları, sınavları veya dersleri ait olduğu okula birkaç tıklamayla anında kaydedebilir veya değiştirebilirsiniz.

Tasarım Özgürlüğü

Eğitim kurumları, Organik Platform'un tema özelliği sayesinde yönetim ekranları için diledikleri tasarımı anında seçebilir veya değiştirebilir. Üstelik kurumsal renklerini yönetim ekranları için uygulayabilir ve logolarını yükleyerek diledikleri gibi özelleştirebilirler.

Ödev Yönetimi

Öğretmenler ödevlerini, ister tekli isterse çoklu olarak sınıf veya öğrencilere verebilir, ödevler için termin tarihi oluşturabilir ve ödevin tamamlandığını işaretleyerek ödevle ilgili notlar yazabilirler. Bu notlar, aynı zamanda öğrenci ve veliler tarafından görüntülenebilir. Gerek duyulduğunda ödevler çöp kutusuna taşınabilir, tekrar geri alınabilir veya sistemden tamamen silinebilirler.

Sınav Yönetimi

Sınav sonuçlarına ait uygun formattaki excel dosyalarını sisteme yükleyerek anında görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Bir öğrenciye ait sınav sonuçlarını sadece öğrencinin kendisi ve velisi görüntüleyebilir. Bunun dışında sisteme kayıtlı olan öğretmenler ve yöneticiler ise tüm öğrencilerin sınav sonuçlarına göz atabilirler. Öğrencilere ait sınav sonuçları, sınavlara göre ayrı ayrı kaydedilir ve görüntülenir.

Bilgilendirme Mesajları

Tüm Öğretmenler, tek seferde veli ya da velilere bilgilendirme mesajı gönderebilir. Mesajlar veliler tarafından okunduğunda, öğretmenler mesajın okundu bilgisini yönetim ekranlarında görebilirler. Gerek duyulduğunda mesajlar çöp kutusuna taşınabilir, tekrar geri alınabilir veya sistemden tamamen silinebilirler.

Kullanıcı Rolleri

Öğrenci, Veli, Öğretmen ve Yönetici olmak üzere sistemde 4 farklı kullanıcı türü bulunur ve her kullanıcı türünün sistem üzerindeki bilgi ekranları ve görevleri farklıdır.

Arama Özelliği

Sistemde kayıtlı olan tüm öğrenciler, öğretmenler, veliler, sınıflar, dersler ve ödevler yönetim ekranı üzerinden aratılarak kolayca ulaşılabilir.

Organik Platform

Veliler, öğrenciler, öğretmenler ve okul yöneticileri, bilgiye tek bir platformdan ulaşmanın keyfini yaşıyor.


CodeForms'un bir diğer SaaS projesi olan Organik Platform, okullar için bilgi yönetimini kolaylaştırmak amacıyla hayata geçirildi. Bilgi çağının hızını yakalayabilmek ve bilgiyi hedef kitleye zamanında ulaştırabilmek, günümüzün en önemli gereksinimlerinden biridir. 

Söz konusu eğitim olduğunda, özellikle velilerin ve öğrencilerin bu konudaki beklentileri ve hassasiyeti, eğitim kurumlarına önemli sorumluluklar yüklemektedir.

Organik Platform, eğitim kurumları ve veli / öğrenci arasında kurulan web tabanlı bir köprü işlevi görmektedir. Öğrenciler, veliler, öğretmenler ve kurum yöneticileri, Organik Platform yazılımına internet'e bağlı herhangi bir cihazla dilediği an dilediği yerden ulaşabilirler.

made with Agola Platform - v1.2.698

İletişim