WEB YÖNETİCİLERİ İÇİN

Agola Platform ile tüm sitelerinizi tek bir çatıda birleştirelim

Sınırsız web siteyi, sınırsız alan adı veya alt alan adlarıyla, yine sınırsız sayıda farklı dilde ve dilediğiniz kadar içerik türüyle birlikte kontrol edin. Dilerseniz e-ticaret modülümüz sayesinde ürün veya hizmetlerinizi internet üzerinde hedef kitlenizle buluşturun.

Agola Platform, T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı proje bitirme belgesine sahiptir.

E-Ticaret Modülü

satışlarınızı internete taşıyın

Agola Platform'un e-ticaret modülüyle, tek bir yazılım altında dilediğiniz sayıda e-ticaret sitesini yönetebilirsiniz. Bir e-ticaret sitesi için ihtiyaç duyulan tüm bileşenler, Agola'nın e-ticaret modülünde yer alır.

Tek bir noktadan
kontrol edin...

Sınırsız site, sınırsız içerik türü, sınırsız dil...

Sitelerinize ait alan veya alt alan adlarını Agola'ya kaydedin. Her bir sitenizi, sınırsız içerik türüyle, sınırsız dilde ve tek bir yazılım alt yapısıyla yayımlayın. Tüm sitelerinizin kontrolünü tek bir noktada toplayın !

Gelişmiş içerik yönetimi

Verileriniz için sınırsız içerik türü

Sitenizde yayımlamak istediğiniz verileriniz için içerik türlerinizi kaydedin ve Agola'nın gelişmiş "özel form alanları" sayesinde içeriklerinize özel veri alanları oluşturun. Üstelik içeriklerinizi dilediğiniz sayıda dil desteğiyle yayımlayarak hedef kitlenizle buluşturun.

Gelişmiş ortam düzenleyicisi

Düzenleyin, etiketleyin, paylaşın...

Yüklediğiniz ortam dosyalarına ait bilgileri düzenleyebilir, görselleri yeniden ebatlandırabilir, tüm ortam dosyalarını etiketleyerek gruplandırabilir ve dilerseniz ortam dosyalarınızı Agola'ya kayıtlı diğer sitelerinizle paylaşabilirsiniz !

Çoklu dil yönetimi

İçerikleriniz için sınırsız dil desteği

İçeriklerinizi birden fazla dil desteğiyle kolayca yayımlayın. Üstelik Agola'nın gelişmiş içerik gruplandırma yapısı olan Kategori, Taxonomy veya Taxonomy Terimleri özelliklerini de kaydettiğiniz dillere göre gruplandırabilirsiniz.

Siteleriniz tek bir çatı altında...

Web sitelerinizi birden fazla barındırma hizmeti (hosting) veya farklı yazılım alt yapılarıyla ayrı ayrı yönetme zahmetinden kurtularak, tek bir yazılım alt yapısıyla kontrol altında tutabilirsiniz.

Sınırsız alan adı veya alt alan adları

Her bir siteniz için sınırsız alan adı veya alt alan adları tanımlayarak yayımlayabilirsiniz (domain mapping). Sitelerinize ait alan adlarını yönetim ekranında tanımlayın, işte bu kadar !

E-Ticaret Modülü

Agola'nın e-ticaret modülüyle satışlarınızı internet dünyasına taşıyabilirsiniz. Ürün ve sipariş yönetimi; bireysel veya kurumsal faturalandırma talep işlemi; sepet işlemleri; müşteri ve müşteri adres yönetimi; sipariş takibi; kargo bilgileri; ürün iadesi veya sipariş iptal işlemleri; e-posta hatta dilerseniz sms bildirimleri ve daha fazlası...

Sınırsız dilde içerik yayımlama

Tüm sitelerinizi sınırsız dilde ve sınırsız içerik türleriyle yönetme kolaylığını yaşayın. Siz yeter ki sitenizi planlamış olun !

Ortam dosyalarınızı paylaşın

Yüklediğiniz ortam dosyalarını paylaşıma açarak, sistemde kayıtlı diğer sitelerin kullanmasını sağlayabilirsiniz. İsterseniz tüm ortam dosyalarını diğer sitelerle paylaşabilir, dilerseniz sadece belirlediğiniz ortam dosyalarını paylaşıma açabilirsiniz. Böylece Agola'ya kayıtlı diğer siteleriniz, paylaşıma açtığınız ortam dosyalarınızı kendi içerikleriklerinde rahatlıkla kullanabilir.

Özel form alanlarıyla veri alanları oluşturun

Özel form alanlarıyla içerikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz veri alanlarını oluşturun. Her bir içerik türü için farklı veri alanları kullanabilirsiniz.

Kullanıcı rol ve yetkilendirme

Sitelerinize kayıtlı kullanıcılara rol ve yetki vererek sitenizin yönetimini paylaştırın. Editörleriniz içeriklerle, siz yönetimiyle uğraşın !

Gelişmiş tema ve şablon yönetimi

Dilerseniz her bir siteniz için farklı temalar veya tek bir temayı tüm siteleriniz için kullanabilirsiniz. Üstelik sayfalarınız için farklı tasarım şablonları belirleyebilirsiniz.

Kullanıcı eylemleri

Agola, bir sitede gerçekleşen tüm kullanıcı eylemlerini takip edebilmeniz için kullanıcıların yönetim ekranı üzerinde yaptığı işlemleri kaydedebilir. Tüm veriler, sitelere göre farklı kaydedilir ve bir zaman çizelgesinde (timeline) görüntülenir.

Agola Platform

Agola kelimesi, eski Türkçe'de "yönetici" anlamına gelmektedir. Projenin geliştirme süreci boyunca, bir web yöneticisinin ihtiyaç duyabileceği tüm noktalar dikkate alınmakta, projenin yazılım ve tasarım süreçleri bu eksen üzerinde ilerlemektedir. 

Projeyle birlikte işletmelerin / kurumların veya bireysel kullanıcıların web site yayımcılığına yeni bir soluk ve yeni bir çözüm olması hedeflenmektedir. 

Agola Platform projesi, Tokat Teknopark bünyesinde geliştirilmiştir ve T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylı proje bitirme belgesine sahiptir.

made with Agola Platform - v1.2.698

İletişim