codeforms

Yazılım & Tasarım

CodeForms, web tabanlı yazılım ve tasarım konusunda dünya trendlerini takip etmeye ve web teknolojileri konusunda kendini her daim öğrenmeye ve geliştirmeye adamış bir çalışma felsefesine sahip genç bir startup firmasıdır.


CodeForms, açık kaynak felsefesine yürekten inanmakta ve yazılım projeleri için geliştirmiş olduğu birçok proje kodlarını MIT lisansıyla Github üzerinden paylaşmaktadır.


SaaS türü projeler geliştiren CodeForms, "tek yazılım, çoklu hizmet" anlayışıyla hizmet vermektedir. Böylece her proje için ayrı ayrı yazılım altyapıları kullanmak / geliştirmek yerine, tek bir yazılım altyapısıyla SaaS tabanlı multitenancy çözümler üretmektedir. Bu sayede CodeForms bünyesinde geliştirilen bir yazılım, birden fazla siteye veya uygulamaya hayat verebilmektedir.


CodeForms tarafından üretilen tüm yazılım çözümleri web tabanlıdır ve müşteri tarafında herhangi bir kurulum veya ek masraf gerektirmez. CodeForms'un yazılım hizmetlerini kiralayarak ekstra donanım, yazılım veya personel giderlerinizi düşürebilir, zamandan kazanarak sorumluluklarınızı azaltabilirsiniz. CodeForms'un ürettiği tüm yazılım çözümlerine, internet'e bağlı herhangi bir cihaz üzerinden kolaylıkla erişebilirsiniz.


Web site tasarım ve geliştirme konularında da hizmet veren CodeForms, müşterilerine günümüz web standartlarına bağlı kalarak en optimal çözümleri üretmektedir. 


Kaliteli hizmet anlayışına sahip olan CodeForms, özellikle satış öncesi ve sonrası hizmet desteğini birincil amaç edinerek müşteri memnuniyetini önemsemektedir.


CodeForms tarafından geliştirilen projeler bulut teknolojisiyle hayat bulmaktadır. CodeForms'un bulut sunucusu, dünyanın en saygın sunucu güvenlik sitelerinden A+ başarı notu almış güvenilir ve stabil bir web sunucusudur.

made with Agola Platform - v1.2.698

İletişim